MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 11733454
nr 1173 3454
Kökspall
1950-tal, höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:06:35
100 kr
350 kr